אני מלכה גרושה באושר - ספר חדש וחדשני!

July 18, 2017

 

התגרשתי לפני כמעט שמונה שנים (וואיי איך הזמן טס כשנהנים...) ובאחד הדייטים הראשונים יצאתי עם מישהו שלא התקשר למחרת. לא הבנתי איך זה יכול להיות.

חשבתי שבטח קרה לו משהו, אולי מאושפז במצב קשה, אפילו מת, אחרת היה מתקשר, לא? ;) התיישבתי מול המחשב וכתבתי על זה. לעצמי - אלא מה, אני אפרסם שמישהו לא רצה בי?... 
עם הזמן הבנתי שהוא שייך לסוג מסוים של גברים ולמדתי לאבחן אותו. למדתי גם איך להכין לבד אוכל ואיך לתקן מדפסת, יצרתי רשימת אנשי מקצוע מסוקסים, נעשיתי מומחית בכלכלת המשפחה ("לא, ילדים, אין לי כסף") וכל פעם ישבתי וכתבתי לעצמי.
איכשהו, פתאום, נוצר ספר!
כששואלים אותי "איך מתחילים מחדש אחרי גירושים?" זאת בדיוק הדרך - עושים צעד ועוד אחד ואז פתאום יש 280 עמודים של תובנות רציניות ומשעשעות על החיים - שהם לגמרי החיים הפרטיים שלי אבל נראים כמו של כל אחת אחרת. 
סופסוף הבנתי שאני לא מיוחדת, אני רק מספיק אמיצה כדי לכתוב את מה שאף אחד לא מעז לספר. סופסוף עולה הקמפיין של הספר - אני מלכה גרושה באושר! אני מזמינה אותך להיכנס ללינק בתגובה הראשונה ולרכוש ספר ברכישה מוקדמת ביחד עם מתנה אחת או שתיים או חמש - המתנות ממש ממש שוות!! 
מוזמנות לשתף את הפוסט במייל, בפייסבוק, בלינקדין, בוואטצאפ, להדפיס ולתלות בחדר מדרגות (מחפשת עוזרת, למי שיש) וכמובן להשתתף כדי להפיץ כמה שיותר אור בעולם הזה.
גם גברים מוזמנים!! כי אי אפשר אתכם ואי אפשר בלעדיכם... :)

 

לינק לרכישה ומתנה:
http://bit.ly/גרושה-באושר-הנה-זה-בא

 

באהבה,

גאיה

 

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדין
Please reload

פוסטים אחרונים

January 13, 2019

Please reload

תעקבו אחריי
  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Basic Square