Sale
אני מלכה גרושה באושר
הספר הוא מדריך נצחי, יומן אישי, שהתובנות בו הן על-זמניות. איגדתי בו את כל מה שלא סיפרו לי מעולם, ואת כל אשר חוויתי על בשרי ונצרב בנשמתי אחרי שהתגרשתי: מתי הזמן הנכון להתגרש, איך מודיעים לילדים, איך זה להיכנס למיטה עם גבר זר בפעם הראשונה (ולמה הוא לא מתקשר למחרת), לאן לוקחים את רגשי האשמה, איך מתגברים על הפחד להזדקן לבד ועד מתי מותר לבכות כשהילדים ישנים אצל אבא? בסוף כל פרק תמצאי את "פינת המלכה" שתעניק לך כלים מעשיים שיאפשרו לך להטמיע את הידע וליישם אותו הלכה למעשה.
הספר אני מלכה נחטף מהמדפים וזכה למהדורה שניה באלפי עותקים תוך שבועיים מפני שהוא מציג גישה חדשה, משוחררת, חיובית על גירושים. כן, חיובית. גישת "אני מלכה" דוגלת בביסוס האושר בחיים במקום להתבוסס ברגשי אשמה ועלבון.
אף אחת לא מתחתנת בשביל להתגרש, אבל אם זה קרה, עדיף לזקוף ראש, ליישר את הכתר ולראות איך אני הופכת את חיי לטובים יותר מכאן והלאה עבורי, עבור ילדיי, עבור המשפחה שלנו.
גירושים זה לא כישלון, זו הצלחה לצאת ממערכת יחסים שמשהו בה לא עבד ולהמשיך הלאה.
אני מלכה גרושה באושר מיועד לגרושות, טריות או ותיקות, לנשואות שרוצות לשפר את המערכת המשפחתית, לרווקות שהפסיקו להאמין שהאחד יגיע (או בעצמן), וגם לגברים - כי הכל נכון גם כשזה הפוך.

אני מלכה גרושה באושר

רכישת הספר אפשרית רק באתר

הספר "אני מלכה גרושה באושר" מגיע בדואר רשום.
סייל סופשנה - רק 50 שקלים כולל משלוח!!
(במקום 94 ש')
לרכישה במזומן שלחו הודעה 
love@gayakoren.com
לרכישה באשראי מאובטח
לחצו כאן 
לתשלום בפייבוקס, אפליקציית תשלום מאובטחת: 
לחצו כאן
 
הספר במהדורה דיגיטלית למחשב או לנייד:
אתר אינדיבוק:
https://indiebook.co.il/product-category/סופרים/גאיה-קורן
 
אתר עברית: ** מבצע סופשנה חגיגי במחיר מיוחד!***
https://www.e-vrit.co.il/אני_מלכה_גרושה_באושר-details.aspx
 
אתר בוקסילה:
https://www.booxilla.com/?id=showbook&catnum=UNEP-1711021
אפשר לעקוב בדף הפייסבוק שלי על מועדים ומקומות נוספים אליהם אני מגיעה עם הספר אני מלכה גרושה באושר:
https://www.facebook.com/gayakorenו
 
הנה טעימה קטנה ממה שכתבו על הספר:
העיתונאית ליהיא לפיד: "הספר בועט בהרבה מוסכמות. יש בו הרבה דברים חכמים, הרבה דברים נוגעים ללב וגם כמה דברים שאף אחד לא מדבר עליהם, והם לא קלים. זה לא ספר שנוקט עמדה לגבי גירושים ולחלוטין לא מסתיר את הקושי. זה כן ספר שמי שנמצאת בתוך המערבולת הקשה הזאת, הכואבת, המטלטלת, תמצא בו הרבה כוח.
כמו שיחה על הבר עם חברה אחרת, שעברה את זה ויכולה לחבק אותך. ולתת עצות לדרך".
"גאיה, אני בתהליך גירושים והספר שלך הציל את חיי. כן, עד כדי כך. צחקתי, בכיתי, לא עזבתי את הספר מהידיים – אני אחת שלא קוראת, וסיימתי את הספר בשלוש שעות. תודה לך!" (ענת)
"כגבר הזדהיתי עם כמעט כל מה שכתבת, פתחת לי את הראש לגבי התנהגות של נשים (וכן, גם ההתנהגות שלי), ממליץ לכל גבר להחזיק את הספר ליד המיטה" (גיל)
"אני נשואה 25 שנה, לא חשבתי שהספר בשבילי, בעלי קנה לי בצחוק אחרי שאיימתי להתגרש, חצי בצחוק. הייתי חייבת לשתף אותך שאנחנו קוראים קטעים שלמים אחד לשני והזוגיות שלנו יותר טובה בזכותך. קניתי כמה ספרים ואני מחלקת לחברות שלי" (חגית)
"ספר מושלם לאהבה. ספר שנותן המון כוח, השראה שאפשר לעשות דברים בצורה אחרת ולהצליח מעבר למצופה. ספר מלא בשמחת חיים, כמו חברה טובה שרוצה לעזור לך באהבה" (יעל)

ליאון ופאולה רוזנברג ממליצים על הספר אני מלכה גרושה באושר