אני מלכה גרושה באושר

מה יש בספר אני מלכה גרושה באושר:  

הספר הוא מדריך נצחי, יומן אישי, שהתובנות בו הן על-זמניות. איגדתי בו את כל מה שלא סיפרו לי מעולם, ואת כל אשר חוויתי על בשרי ונצרב בנשמתי אחרי שהתגרשתי: מתי הזמן הנכון להתגרש, איך מודיעים לילדים, איך זה להיכנס למיטה עם גבר זר בפעם הראשונה (ולמה הוא לא מתקשר למחרת), לאן לוקחים את רגשי האשמה, איך מתגברים על הפחד להזדקן לבד ועד מתי מותר לבכות כשהילדים ישנים אצל אבא? בסוף כל פרק תמצאי את "פינת המלכה" שתעניק לך כלים מעשיים שיאפשרו לך להטמיע את הידע וליישם אותו הלכה למעשה.

הספר אני מלכה נחטף מהמדפים וזכה למהדורה שניה באלפי עותקים תוך שבועיים מפני שהוא מציג גישה חדשה, משוחררת, חיובית על גירושים. כן, חיובית. גישת "אני מלכה" דוגלת בביסוס האושר בחיים במקום להתבוסס ברגשי אשמה ועלבון.

אף אחת לא מתחתנת בשביל להתגרש, אבל אם זה קרה, עדיף לזקוף ראש, ליישר את הכתר ולראות איך אני הופכת את חיי לטובים יותר מכאן והלאה עבורי, עבור ילדיי, עבור המשפחה שלנו.

גירושים זה לא כישלון, זו הצלחה לצאת ממערכת יחסים שמשהו בה לא עבד ולהמשיך הלאה.

אני מלכה גרושה באושר מיועד לגרושות, טריות או ותיקות, לנשואות שרוצות לשפר את המערכת המשפחתית, לרווקות שהפסיקו להאמין שהאחד יגיע (או בעצמן), וגם לגברים - כי הכל נכון גם כשזה הפוך.

 

איפה אפשר להשיג את הספר אני מלכה גרושה באושר:

 

שולחים לי הודעה ואני שולחת ספר בדואר רשום עם מתנה: מדבקה "אני מלכה".

מחיר מיוחד: 70 שקלים בלבד (במקום 112 ש') כולל משלוח בדואר רשום.

הספר במהדורה דיגיטלית למחשב או לנייד:

אתר אינדיבוק:

https://indiebook.co.il/product-category/סופרים/גאיה-קורן

 

אתר עברית:

https://www.e-vrit.co.il/אני_מלכה_גרושה_באושר-details.aspx

 

אתר בוקסילה:

https://www.booxilla.com/?id=showbook&catnum=UNEP-1711021

אפשר לעקוב בדף הפייסבוק שלי על מועדים ומקומות נוספים אליהם אני מגיעה עם הספר אני מלכה גרושה באושר:

https://www.facebook.com/gayakorenו

 

הנה טעימה קטנה ממה שכתבו על הספר:

"גאיה, אני בתהליך גירושים והספר שלך הציל את חיי. כן, עד כדי כך. צחקתי, בכיתי, לא עזבתי את הספר מהידיים – אני אחת שלא קוראת, וסיימתי את הספר בשלוש שעות. תודה לך!" (ענת)

"כגבר הזדהיתי עם כמעט כל מה שכתבת, פתחת לי את הראש לגבי התנהגות של נשים (וכן, גם ההתנהגות שלי), ממליץ לכל גבר להחזיק את הספר ליד המיטה" (גיל)

"אני נשואה 25 שנה, לא חשבתי שהספר בשבילי, בעלי קנה לי בצחוק אחרי שאיימתי להתגרש, חצי בצחוק. הייתי חייבת לשתף אותך שאנחנו קוראים קטעים שלמים אחד לשני והזוגיות שלנו יותר טובה בזכותך. קניתי כמה ספרים ואני מחלקת לחברות שלי" (חגית)

"ספר מושלם לאהבה. ספר שנותן המון כוח, השראה שאפשר לעשות דברים בצורה אחרת ולהצליח מעבר למצופה. ספר מלא בשמחת חיים, כמו חברה טובה שרוצה לעזור לך באהבה" (יעל)

 

"אני מלכה גרושה באושר הוא יומן מציצני לחיים של גאיה קורן, גרושה לוהטת תל אביבית שבכלל גרה ברמת גן, והדבר הכי לוהט אצלה זה הווריד ברקה כשחותכים אותה בכביש וקוראים לה "סעי, אשה". אני מלכה גרושה באושר הוא מתנה לכל מי שאי פעם יצאה לדייטים ונכוותה, לנשואה שתוהה איך שם בחוץ, לגרושה טרייה או מנוסה, ולזאת שמפחדת להזדקן לבד. זהו ספר זכות לכל גבר שאי פעם ניסה לנחש איך המוח שלנו עובד (והתייאש) וספר חובה לכל גבר שרוצה להצליח עם נשים".