top of page
Sale
אני מלכה גרושה באושר
הספר הוא מדריך נצחי, יומן אישי, שהתובנות בו הן על-זמניות. איגדתי בו את כל מה שלא סיפרו לי מעולם, ואת כל אשר חוויתי על בשרי ונצרב בנשמתי אחרי שהתגרשתי:
מתי הזמן הנכון להתגרש, איך מודיעים לילדים, איך זה להיכנס למיטה עם גבר זר בפעם הראשונה (ולמה הוא לא מתקשר למחרת), לאן לוקחים את רגשי האשמה, איך מתגברים על הפחד להזדקן לבד ועד מתי מותר לבכות כשהילדים ישנים אצל אבא?

בסוף כל פרק תמצאי את "פינת המלכה" שתעניק לך כלים מעשיים שיאפשרו לך להטמיע את הידע וליישם אותו הלכה למעשה.
הספר אני מלכה נחטף מהמדפים וזכה למהדורה שניה באלפי עותקים תוך שבועיים מפני שהוא מציג גישה חדשה, משוחררת, חיובית על גירושים.
כן, חיובית.
גישת "אני מלכה" דוגלת בביסוס האושר בחיים במקום להתבוסס ברגשי אשמה ועלבון.
אף אחת לא מתחתנת בשביל להתגרש, אבל אם זה קרה, עדיף לזקוף ראש, ליישר את הכתר ולראות איך אני הופכת את חיי לטובים יותר מכאן והלאה עבורי, עבור ילדיי, עבור המשפחה שלנו.

גירושים זה לא כישלון, זו הצלחה לצאת ממערכת יחסים שמשהו בה לא עבד ולהמשיך הלאה.

אני מלכה גרושה באושר מיועד לגרושות, טריות או ותיקות, לנשואות שרוצות לשפר את המערכת המשפחתית, לרווקות שהפסיקו להאמין שהאחד יגיע (או בעצמן), וגם לגברים - כי הכל נכון גם כשזה הפוך.
לרכישת הספר

אני מלכה גרושה באושר

רכישת הספר אפשרית רק באתר

הספר "אני מלכה גרושה באושר" מגיע בדואר רשום או עם שליח עד הבית (הכי מומלץ!).
לרכישה במזומן או ביט שלחו הודעה
לנייד 050-5740730
או למייל love@gayakoren.com

מבצע מיוחד לחגים:
אריזה כפולה של ספר ומחברת השראה. מתנה שכיף לתת לעצמך ולאשה שמגיע לה להיות מלכה.
כעת במחיר מיוחד!

הספר במהדורה דיגיטלית למחשב או לנייד:

אתר עברית *כעת במבצע חגים כיפי במיוחד*:
 https://www.e-vrit.co.il/אני_מלכה_גרושה_באושר-details.aspx

אתר אינדיבוק:
https://indiebook.co.il/product-category/סופרים/גאיה-קורן
 
המלצות

הנה טעימה קטנה ממה שכתבו על הספר:

"הספר בועט בהרבה מוסכמות. יש בו הרבה דברים חכמים, הרבה דברים נוגעים ללב וגם כמה דברים שאף אחד לא מדבר עליהם, והם לא קלים.

זה לא ספר שנוקט עמדה לגבי גירושים ולחלוטין לא מסתיר את הקושי. זה כן ספר שמי שנמצאת בתוך המערבולת הקשה הזאת, הכואבת, המטלטלת, תמצא בו הרבה כוח. כמו שיחה על הבר עם חברה אחרת, שעברה את זה ויכולה לחבק אותך. ולתת עצות לדרך". (ליהיא לפיד, סופרת ואשת תקשורת).

"גאיה, אני בתהליך גירושים והספר שלך הציל את חיי. כן, עד כדי כך. צחקתי, בכיתי, לא עזבתי את הספר מהידיים – אני אחת שלא קוראת, וסיימתי את הספר בשלוש שעות. תודה לך!" (ענת מגן)

"כגבר הזדהיתי עם כמעט כל מה שכתבת, פתחת לי את הראש לגבי התנהגות של נשים (וכן, גם ההתנהגות שלי), ממליץ לכל גבר להחזיק את הספר ליד המיטה" (גיל כהן)

"אני נשואה 25 שנה, לא חשבתי שהספר בשבילי, בעלי קנה לי בצחוק אחרי שאיימתי להתגרש, חצי בצחוק. הייתי חייבת לשתף אותך שאנחנו קוראים קטעים שלמים אחד לשני והזוגיות שלנו יותר טובה בזכותך. קניתי כמה ספרים ואני מחלקת לחברות שלי" (חגית)

"ספר מושלם לאהבה. ספר שנותן המון כוח, השראה שאפשר לעשות דברים בצורה אחרת ולהצליח מעבר למצופה. ספר מלא בשמחת חיים, כמו חברה טובה שרוצה לעזור לך באהבה" (יעל)

אני מלכה גרושה באושר - המלצה טלוויזיונית

ליאון ופאולה רוזנברג ממליצים על הספר

אני מלכה גרושה באושר

פאולה וליאון רוזנברג ממליצים על הספר אני מלכה גרושה באושר

פאולה וליאון רוזנברג ממליצים על הספר אני מלכה גרושה באושר

צפייה בסרטון
bottom of page